CzechEnglishGermanPolishRussianSerbianSlovak

FIRMY WSPIERAJĄCE
NASI PRZYJACIELE
kroplariders ipa_kalwariachatkaorawaspiska_kraina10 gflisacypodhale24mcsirslimakelektroserwis
Facebook

II Mistrzostwa w Kręgle

W dniu18.05.2018r w Restauracji Rancho LOT w Nowym Targu odbyły się II Mistrzostwa w Kręgle. Dzięki współpracy z Komendantem KPP Nowy Targ, Starostą Powiatowego Nowotarskiego oraz Burmistrzem Miasta Nowy Targ mogliśmy zrealizować kolejną edycję mistrzostw.
Na Zaproszenie Prezydium naszego Regionu do rywalizacji zgłosiły się funkcjonariuszki i funkcjonariusze oraz pracownice i pracownicy cywilni KPP Nowy Targ wraz z podległymi jednostkami – przedstawiciele Komisariatów w: Jabłonce, Czarnym Dunajcu, Krościenku oraz Rabce. Do rywalizacji, podobnie jak w minionym roku dołączyli funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Zakopanem, oraz funkcjonariusze KPP Zakopane. Łącznie w mistrzostwach wzięło 11 drużyn!!
Po krótkim rozegraniu się – dokonaliśmy uroczystego powitania zawodników, nastąpiło losowanie kolejności grających drużyn, oraz rozpoczęliśmy rywalizację o puchary oraz statuetkę dla Najlepszego GRACZA Mistrzostw, które zostały ufundowane przez Urząd Miasta, oraz Starostwo Powiatowe w Nowym Targu.
W trakcie pierwszej rundy – odpoczywający zawodnicy mieli okazję się posilić.
Po pierwszej rundzie nastała chwila przerwy na podliczenie punktów przez sędziego zawodów – Leszka. Liczenie było skrupulatne, gdyż różnice w punktacji pomiędzy poszczególnymi drużynami były niewielkie. Zgodnie z regulaminem, najsłabszy wynik w drużynie nie był liczony. Po ogłoszeniu wyników okazało się, które drużyny zagrają ponownie o pierwsze miejsce.
Tym razem wszyscy obecni kibicowali grającym. Wszystkie drużyny w ogromną determinacją walczyły o każdy kolejny punkt, a pozostali – wspierali ich olbrzymim dopingiem. Każdy STRIKE był nagradzany gromkim aplauzem – niezależnie od tego, z jakiej drużyny zawodnik go zdobył!!
Ostatecznie, przy wspaniałej atmosferze:
I miejsce oraz I Puchar II Mistrzostw przyjęła drużyna RKRZ
II miejsce oraz II Puchar II Mistrzostw przyjęła drużyna Kadra ‘A’
III miejsce oraz III Puchar II Mistrzostw przyjęła drużyna ZBIERANINA
IV miejsce zajęła drużyna HAŃBA
Najlepszym GRACZEM II Mistrzostw w kręgle i przyjął statuetkę został zawodnik drużyny HAŃBA: Lucjan !!!
GRATULACJE !!
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy ZA UDZIAŁ.
Dziękujemy Wszystkim obecnym, dzięki którym udało się nam zrealizować II Mistrzostwa w kręgle, a także Mirkowi – właścicielowi Restauracji Rancho LOT – za gościnność…

Dziękujemy.
tekst: M. Kapołka
fot: M. Kapołka