CzechEnglishGermanPolishRussianSerbianSlovak

FIRMY WSPIERAJĄCE
NASI PRZYJACIELE
kroplariders ipa_kalwariachatkaorawaspiska_kraina10 gflisacypodhale24mcsirslimakelektroserwis
Facebook

II Turniej w Kręgle o Puchar Prezesa Świętokrzyskiej Grupy Wojewódzkiej

W dniu 20.04.2018 r na zaproszenie Prezesa Świętokrzyskiej Grupy Wojewódzkiej Roberta Literackiego – przedstawiciele naszego Regionu wzięli udział w II Turnieju w Kręgle Świętokrzyskiej Grupy Wojewódzkiej.
W Turnieju wzięły udział drużyny:
Kielce Centrum, Kielce Region I, Kielce Region II, Kielce Region III, Region Staszów, Region Ostrowiec Świętokrzyski, Region Opatów Powiśle, Region Nowy Targ I i Nowy Targ II, oraz Reprezentacje firm zaprzyjaźnionych z ŚGW. W sumie dwanaście drużyn !

Spotkanie w Klubie EXODUS Bilcza rozpoczęliśmy od wspólnej kolacji, a następnie Gospodarz rozpoczął rywalizację. W tym roku, po zeszłorocznej wygranej, nasze drużyny postawione zostały przed poważnym wyzwaniem. Mieliśmy bronić tytułu mistrzowskiego! Walka o każdy punkt była zacięta, a drużyny nie odpuszczały do końca.
I w tym roku, dzięki dobremu przygotowaniu się naszych zawodników w zaprzyjaźnionej kręgielni Zadyma w Szaflarach, oraz bardzo dobrej formie zawodników – IPA Nowy Targ po raz kolejny sprostała zadaniu !!

W niezwykle pasjonującej walce wyłoniono 6 drużyn, które stanęły do rozgrywek finałowych, a sędziowie Gustaw i Marcin podliczyli wyniki trzech najlepszych zawodników w drużynie ogłaszając:

Miejsce I – Nowy Targ I : 365 punkty

Miejsca II Kielce CENTRUM : 341 punkty

Miejsce III Nowy Targ II : 336 punkty

Miejsce IV PERFECT : 334 punkty

Miejsce V Kielce II : 250 punkty

Miejsce VI Kielce I : 232 punkty

Miejsce VI Kielce I : 232 punkty

Dziękujemy Gospodarzom za zaproszenie, smakowicie zapełnione stoły, piękną rywalizacje, a także za …. wspaniałe trofea!!
Mamy nadzieję, że przekazana maskotka naszego Regionu będzie przypominała przyjaciołom z Świętokrzyskiej Grupy Wojewódzkiej IPA o wspaniałej atmosferze rywalizacji Przyjaciół….

Osobne podziękowania dla Mariana z firmy BALSER – za tradycyjny, przepiękny i przepyszny serowy poczęstunek, którym zachwyceni byli zarówno Gospodarze jak i wszyscy zawodnicy turnieju, a także właścicielowi Restauracji Zadyma – Mietkowi – za pomoc i wsparcie naszych zawodników.