CzechEnglishGermanPolishRussianSerbianSlovak

FIRMY WSPIERAJĄCE
NASI PRZYJACIELE
kroplariders ipa_kalwariachatkaorawaspiska_kraina10 gflisacypodhale24mcsirslimakelektroserwis
Facebook

Międzynarodowy Turniej w Kręgle w Popradzie

W dniu 24.11.2018r. przedstawiciele naszego Regionu wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju w kręgle dla członków IPA. Zawody zostały zorganizowane przez IPA Poprad – Słowacja. Region IPA Nowy Targ do zawodów wystawił dwie drużyny. W skład pierwszej drużyny weszli: Lucjan, Wojtek, Marcin, oraz Paweł, a w drugiej drużynie zagrali: Joanna, Robert, Piotr oraz Mateusz.
Zawody były rozegrane w pięknej kręgielni Centrum handlowo – rozrywkowego MAX w Popradzie. Podobnie jak w minionym roku – na graczy czekało osiem doskonale przygotowanych torów.
Do zawodów zgłosiło się jedenaście drużyn ze Słowacji, Czech oraz z Polski.
Po kilkunastu minutach rozgrzewki Przewodniczący Regionu IPA Poprad – Peter Suchy przywitał wszystkich i uroczyście rozpoczął turniej. Bardzo wysoki poziom graczy biorących udział w zawodach, wymusił na nowotarżanach grę na najwyższych obrotach. W zaciętej rywalizacji – ostatecznie – po podliczeniu punktów z trzech gier – drużyna Nowy Targ II zajęła 3 miejsce !!, a drużyna Nowy Targ I – 5 miejsce !!
W klasyfikacji drużynowej liczone były wyniki wszystkich zawodników. Na uwagę zasługuje fakt wspaniałej formy Lucjana, który zdobywając w drugiej grze 164 punkty – osiągnął najlepszy wynik zawodów. Gratulacje !!

Składamy podziękowania organizatorom za mile spędzony czas na zawodach, pyszny posiłek, oraz wspaniałą atmosferę podczas zawodów.

Dziękujemy właścicielom firmy Zadyma z Szaflar – którzy wspierają udział członków naszego regionu w sportowej rywalizacji pomiędzy zaprzyjaźnionymi regionami IPA w myśl maksymy: “Servo per Amikeco”

tekst: Mateusz Kapołka
fot: Mateusz Kapołka