CzechEnglishGermanPolishRussianSerbianSlovak

FIRMY WSPIERAJĄCE
NASI PRZYJACIELE
kroplariders ipa_kalwariachatkaorawaspiska_kraina10 gflisacypodhale24mcsirslimakelektroserwis
Facebook

Puchar Regionu IPA Tarnów

W dniu 6 kwietnia 2019 roku na strzelnicy LOK w Tarnowie nasze dwie drużyny w składzie Marian F., Darek K., Wiesiek P., Darek B., Grzesiek M., Mateusz M., Marcin G., wzięły udział w I Turnieju Strzeleckim o Puchar Regionu IPA Tarnów pod patronatem Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie i Starosty Tarnowskiego.

Turniej organizowany w ramach zawodów o Puchar Prezesa Małopolskiej Grupy Wojewódzkiej IPA. W turnieju wzięło udział 16 drużyn, w tym dziewięć drużyn IPA z Małopolski, drużyna Komendanta Policji w Tarnowie, drużyna Starostwa Powiatowego w Tarnowie, drużyny funkcjonariuszy tarnowskiej policji oraz sympatycy IPA i strzelectwa sportowego. Zawodnicy zmierzyli się w dwóch konkurencjach strzeleckich: strzelanie z pistoletu sportowego kal.22 na odległość 25 m, oraz strzelanie z karabinka sportowego kal.22 na odległość 50 m. Rywalizacja była bardzo zacięta a różnice punktowe minimalne co świadczy o wysokim poziomie zawodów. Najlepszą drużyną całego turnieju okazała się drużyna LOK Gorlice, natomiast najlepszym zawodnikiem Jarosław z Regionu IPA Wadowice, a w klasyfikacji kobiet została Monika z Regionu IPA Tarnów. Nasze drużyny zajęły w klasyfikacji o Puchar Prezesa Małopolskiej Grupy Wojewódzkiej IPA zajęły czwarte i ósme miejsce z niewielką strata do zwycięscy.

Dziękujemy organizatorom za wspaniałą atmosferę, dzięki której zawody odbyły się szybko i sprawnie. Przy pysznej kawie, kiełbasce z grilla oraz pysznym gulaszu integrowali się członkowie IPA, funkcjonariusze Policji i sympatykowie strzelectwa sportowego.