CzechEnglishGermanItalianPolishRussianSerbianSlovak

FIRMY WSPIERAJĄCE
NASI PRZYJACIELE
kroplariders ipa_kalwariachatkaorawaspiska_kraina10 gflisacypodhale24mcsirslimakelektroserwis
Facebook

Rejs gondolami

W dniach:22.06.2021r oraz 23.06.2021r w związku z rozpoczęciem lata przy współpracy z PHU Jędruś odbyły się cykliczne rejsy gondolami po Jeziorze Czorsztyńskim.

W rejsy po Jeziorze Czorsztyńskim tym razem wyruszyli podopieczni z Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło Chatka w Nowym Targu oraz podopieczni z Koła Barka w Jabłonce. W trakcie rejsów przy barwach lata uczestnicy zobaczyli i podziwiali przepiękne krajobrazy Jeziora Czorsztyńskiego, widoki na zamki Czorsztyński i Niedzicki oraz rezerwaty przyrodnicze Pienińskiego
Parku Narodowego. Po zakończonych rejsach gondolami podopieczni wraz z opiekunami i wychowawcami odwiedzili: Spiską Krainę-Rodzinny Park Rozrywki w Niedzicy, gdzie zwiedzili: Park Miniatur oraz skorzystali ze wszystkich atrakcji tego parku. W restauracji ZADYMA zostali podjęci poczęstunkiem.
Za pomoc w realizacji rejsów składamy serdeczne podziękowania dla: Pani Anny Wojtaszek ,Pana Michała Furczoń , Pani Agnieszki ze Spiskiej Krainy oraz WSZYSTKICH,którzy z dużym zaangażowaniem i troską bezinteresownie wspierają nasze działania na rzecz dzieci i osób niepełnosprawnych.
Podziękowania należą się również dla osób ,które zorganizowały i pomogły przy obsłudze spotkania z dziećmi,Edwardom,Marianowi,Ireneuszowi oraz Wojtkowi
opracował: Edward Chudy
Servo Per Amikeco

« z 2 »