CzechEnglishGermanPolishRussianSerbianSlovak

FIRMY WSPIERAJĄCE
NASI PRZYJACIELE
kroplariders ipa_kalwariachatkaorawaspiska_kraina10 gflisacypodhale24mcsirslimakelektroserwis
Facebook

REJS GONDOLAMI

W dniu 19.06.2018r  na zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbył się  zaplanowany rejs gondolami po Jeziorze Czorsztyńskim organizowany wspólnie z PHU Jędruś.

W rejs tym razem dwiema gondolami wyruszyli podopieczni Polskiego Stowarzyszenia z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Szczawnicy wraz z opiekunami i wychowawcami.Podczas  rejsu przy słonecznej aurze uczestnicy rejsu podziwiali przepiękne krajobrazowo  okolice Jeziora Czorsztyńskiego w tym widoki na zamki: Czorsztyński i Niedzicki oraz znajdujące się po obu stronach jeziora rezerwaty przyrodnicze Pienińskiego Parku Narodowego.Po zakończonym rejsie gondolami odwiedzono Spiską Krainę w Niedzicy,gdzie uczestnicy rejsu zwiedzili Park Miniatur-Śladami Objawień Matki Bożej
Kolejny rejs przy pięknej pogodzie-słonecznej po Jeziorze Czorsztyńskim zorganizowano w dniu 20.06.2018r na rzecz podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną  Chatka w Nowym Targu.Po zakończonym rejsie  z uczestnikami udaliśmy się do Spiskiej Krainy do Parku Rozrywki i Parku Miniatur Spisza  i Orawy.
W tych dniach każdorazowo gospodarze Spiskiej Krainy ugościli uczestników rejsu poczęstunkiem oraz napojami chłodzącymi.
Za pomoc w realizacji spotkań składamy serdeczne podziękowania dla WSZYSTKICH,którzy z  troską bezinteresownie wspierają nasze działania.
Podziękowania ,dla osób które zorganizowały i pomagały  w rejsach należą się:Edkowi,Marianowi,Sławkowi ,Leszkowi,oraz motocyklistom z Kluby Riders Of IPA  Poland Chapter Nowy Targ: Frankowi i Bogdanowi.

Więcej zdjęć TUTAJ

Dziękujemy

tekst E. CH.