CzechEnglishGermanPolishRussianSerbianSlovak

FIRMY WSPIERAJĄCE
NASI PRZYJACIELE
kroplariders ipa_kalwariachatkaorawaspiska_kraina10 gflisacypodhale24mcsirslimakelektroserwis
Facebook

Rejsy gondolami

W dniach: 13.09.2018r, oraz 14.09.2018r. na zakończenie lata przy współpracy z PHU Jędruś odbyły się cykliczne rejsy gondolami po Jeziorze Czorsztyńskim.na wycieczkę po jeziorze czorsztyńskim tym razem wyruszyli podopieczni z Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koła w Rabce Zdroju oraz w Jabłonce. W trakcie rejsów uczestnicy zobaczyli i podziwiali przepiękne krajobrazy Jeziora Czorsztyńskiego, widoki na ruiny zamku Czorsztyńskiego, oraz zamek Niedzicki, a także rezerwaty przyrodnicze Pienińskiego Parku Narodowego. Po zakończonych rejsach gondolami podopieczni wraz z opiekunami i wychowawcami odwiedzili : Spiską Krainę w Niedzicy, gdzie dzięki uprzejmości właścicieli zwiedzili Parki Miniatur oraz skorzystali z atrakcji Parku Rozrywki. Ponadto gospodarze Spiskiej Krainy ugościli uczestników rejsu poczęstunkiem oraz napojami chłodzącymi.

Za pomoc w realizacji rejsów składamy serdeczne podziękowania dla WSZYSTKICH, którzy z zaangażowaniem i troską bezinteresownie wspierają nasze działania na rzecz dzieci i osób niepełnosprawnych.

Podziękowania należą się również dla osób, które zorganizowały i pomagały przy obsłudze spotkania z dziećmi: Edwardom, Marianowi, Wojtkowi, Dariuszom, oraz Frankowi – przedstawicielowi Klubu Riders Of IPA LE MC Poland Chapter Nowy Targ.

D z i e k u j e m y