CzechEnglishGermanItalianPolishRussianSerbianSlovak

FIRMY WSPIERAJĄCE
NASI PRZYJACIELE
kroplariders ipa_kalwariachatkaorawaspiska_kraina10 gflisacypodhale24mcsirslimakelektroserwis
Facebook

spotkanie z przedstawicielką IPA Moskwa

W dniu 07.12.2018r przedstawiciele Regionu IPA Nowy Targ spotkali się z przedstawicielką IPA Moskwa. Spotkanie odbyło się w kancelarii Komendanta Miejskiego Policki w Krakowie. Irina do Krakowa przyjechała pierwszy raz, a pracuje w Moskwie jako oficer policji w Akademii Spraw Wewnętrznych, w stopniu majora. W dniu 08.12.- pomimo nie najlepszej pogody – Irina wraz z mamą oraz synkiem miała okazję podziwiać największe jezioro w Tatrach, o pochodzeniu polodowcowym – Morskie Oko. Położone jest na wysokości 1395 m n.p.m.., nieco poniżej Schroniska PTTK, w górnej części Doliny Rybiego Potoku, u stóp najwyższych tatrzańskich szczytów, które wznoszą się ponad 1000-metrowymi ścianami ponad jego taflę.
Po krótkiej wyprawie w góry, nasi goście odwiedzili Zakopane, z obowiązkowym spacerem po Krupówkach. Na zakończenie pobytu na Podhalu – pyszny obiad w restauracji “Adamo”, która od lat cieszy się dobrą opinią wśród stałych mieszkańców Zakopanego oraz wczasowiczów z całej Polski i z za granicy/ http://www.restauracjaadamo.pl/ /.
Składamy podziękowania osobom które pomogły przygotować i uatrakcyjnić pobyt w Galicji dla naszych gości: Panu Komendantowi Miejskiemu Policji inp. Rafałowi Leśniakowi, a także Panu Komendantowi Straży Tatrzańskiego Parku Narodowego – Edwardowi Wlazło.

edf