Trójbój w m. Uherské Hradiště

Trójbój w m. Uherské Hradiště

29 grudnia 2023 Bez kategorii 0

W dniu 09 grudnia 2023 roku w Uherské Hradiště (Czechy) odbyły się zawody w trójboju, który obejmował nastepujące konkurencje: Dart, Strzelanie z pistoletu, Kręgle. IPA Region Nowy Targ reprezentowali członkowie Riders of IPA Chapter Nowy Targ w składzie: Marian, Leszek, Krzysiek, Tomek Wojtek, Darek. Jako wsparcie udał się z nami Grzegorz, mąż naszej zasłużonej Agnieszki P.  Do turnieju przystąpiło 17 drużyn z Czech, Słowacji oraz nasza drużyna.

Po zaciętej rywalizacji okazało, że najlepszą drużyną turnieju została drużyna IPA Region Nowy Targ w składzie Leszek, Grzegorz, Darek. Byli oni najlepsi w konkurencji Dart i Kręgle, a w strzelaniu z pistoletu zajęli drugie miejsce. Nasza druga drużyna w składzie: Wojtek, Tomek, Krzysiek po zaciętej walce zajęła miejsce niedaleko za podium. Nadmienić należy, że nasz kolega Marian mimo kontuzji nogi poproszony o wsparcie jednej z drużyn gospodarzy i zajął z nią zaszczytne drugie miejsce.

Najlepszym zawodnikiem turnieju w konkurencji strzelanie z pistoletu został kol. Grzegorz.

Dziękujemy organizatorom za miłą atmosferę, grę według zasad fair play oraz fajną zabawę, jednocześnie gratulujemy naszym zawodnikom.