CzechEnglishGermanPolishRussianSerbianSlovak

FIRMY WSPIERAJĄCE
NASI PRZYJACIELE
kroplariders ipa_kalwariachatkaorawaspiska_kraina10 gflisacypodhale24mcsirslimakelektroserwis
Facebook

TURNIEJ PIŁKARSKI O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO IPA REGION ZAKOPANE

W dniu 08.09.2018r. przedstawiciele Regionu IPA Nowy Targ wzięli udział w Turnieju Piłkarskim o Puchar Przewodniczącego IPA Region Zakopane. Na boiskach ” Orlik” przy zespole Szkół Średnich w Kościelisku rywalizowały ze sobą zaproszone do udziału drużyny. W nowotarskiej drużynie tym razem zagrali Dariusz, Miłosz, Arkadiusz, Bartłomiej, Michał, Marian, Marcin, Dariusz oraz Paweł. Drużyny rywalizowały ze sobą drużyny w dwóch grupach. Pierwsze dwie drużyny z każdej grupy walczyły między sobą o miano najlepszej drużyny turnieju. Rywalizacja była bardzo zacięta. Ostatecznie nasza drużyna przywiozła puchar zdobywając IV miejsce a najlepszą drużyną okazała się IPA Poprad, która w finale pokonała drużynę IPA Nowy Sącz.
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się w DW Leśnik w Zakopanem. Dziękujemy za gościnność i wspaniałą atmosferę zawodów wszystkim zawodnikom, a przede wszystkim Gospodarzom zawodów.
Podziękowania należą się również dla firmy BLACHOTRAPEZ z Rabki Zdrój , która wspiera naszych zawodników w sportowej rywalizacji.