CzechEnglishGermanItalianPolishRussianSerbianSlovak

FIRMY WSPIERAJĄCE
NASI PRZYJACIELE
kroplariders ipa_kalwariachatkaorawaspiska_kraina10 gflisacypodhale24mcsirslimakelektroserwis
Facebook

Walne zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze

W dniu 12.02.2020 w sali konferencyjnej w KPP Nowym Targu odbyło się Walne sprawozdawczo – wyborcze członków IPA Region Nowy Targ. W trakcie zebrania omówione zostały zrealizowane zamierzenia w roku 2019, sukcesy członków Regionu, a także rozliczenie finansowe.

Zarówno realizacja działań statutowych, sprawozdania finansowe, oraz sprawozdanie komisji rewizyjnej zostały przez obecnych przyjęte, a Prezydium otrzymało absolutorium na rok 2020.
Członkowie Prezydium Regionu wręczyli Szarotki 2019 osobom za aktywną działalność w 2019 roku, a także tym, którzy reprezentowali region w kraju i za granicą na różnych imprezach sportowych. Certyfikat X-lecia podpisany przez Prezydenta Sekcji Polskiej IPA i okolicznościową odznakę członkostwa w IPA odebrał kol. Andrzej.
Walne zgromadzenie wybrało delegatów na zebrania delegatów regionów Małopolskiej Grupy Wojewódzkiej, oraz przyjęty został plan działań i preliminarz budżetowy na rok 2020.
Z pracy w Prezydium zrezygnowały trzy osoby: kol. Dariusz, kol. Robert oraz kol. Janusz. Do pracy w Prezydium Regionu zgromadzeni wybrali kol. Wojtka i kol. Andrzeja. Gratulujemy.