CzechEnglishGermanItalianPolishRussianSerbianSlovak

FIRMY WSPIERAJĄCE
NASI PRZYJACIELE
kroplariders ipa_kalwariachatkaorawaspiska_kraina10 gflisacypodhale24mcsirslimakelektroserwis
Facebook

WIZYTA ISLANDZKIEGO POLICJANTA

W dniach 14-21.02.202r Podhale odwiedził funkcjonariusz Policji z Reykjavík w Islandii: Biura Krajowego Komisarza Policji.
Policjant przyjechał wraz z małżonką po raz pierwszy do Polski. Dzięki współpracy IPA Region Nowy Targ z Detective Chief Inspector Aleksandrą / pierwsza cudzoziemka, która wstąpiła w szeregi Islandzkiej Policji /, która od lat pracuje w Komendzie Głównej Islandzkiej Policji

  • przedstawiciel Islandzkiej Policji spędził czas korzystając z pięknej zimowej aury – jeżdżąc na nartach. Wraz z małżonką spróbowali swoich sił i sprawdzili swoje umiejętności na stokach w Białce Tatrzańskiej, Kasprowym Wierchu, oraz na Słowacji. W swoim planie pobytu znaleźli czas na spotkanie się z Komendantem Powiatowym Policji w Zakopanem panem inspektorem Piotrem Dziekanowskim. Spotkanie, choć krótkie, było wypełnione dyskusją, dotyczącą przede wszystkim wskazywaniu różnic w funkcjonowaniu policji w Polsce i w Islandii.
    Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu pobytu gości z Islandii wszystkim, którzy aktywnie pomogli przy organizacji i realizacji pobytu gości z Islandii, w szczególności personelowi z Grand Hotelu Stamary / https://stamary.pl/ za fachową obsługę naszych gości, Maćkowi za porządnie przygotowany sprzęt narciarski / https://ugasienicy.com// , a także Krzysztofowi, który fachowo pomógł nam w trakcie prowadzenia rozmów.