CzechEnglishGermanPolishRussianSerbianSlovak

FIRMY WSPIERAJĄCE
NASI PRZYJACIELE
kroplariders ipa_kalwariachatkaorawaspiska_kraina10 gflisacypodhale24mcsirslimakelektroserwis
Facebook

Wizyta w IPA Poprad

Na zaproszenie Przewodniczącego Regionu IPA Poprad Petra Suchego Przedstawiciele naszego Regionu wzięli udział w walnym sprawozdawczo – wyborczym zebraniu IPA Poprad w dniu 14.12.2017r. Na zebraniu byli obecni również przedstawiciele z Regionu IA Zakopane. Spotkanie z członkami zaprzyjaźnionego Regionu odbyło się w pięknym hotelu TATRA w centrum Popradu. W zebraniu nasz Region reprezentowali Robert oraz Mateusz. Byliśmy świadkami sprawnie przeprowadzonego omówienia wydarzeń w których brali udział członkowie IPA Poprad w mijającym roku, oraz rozliczenia finansowego zarządu. Następnie zebrani członkowie IPA Poprad dokonali – po czterech latach podsumowania i dokonali wyboru Prezydium Regionu Poprad na kolejną kadencję.
Gratulujemy Petrowi – który przez najbliższe cztery lata dalej poprowadzi Region IPA Poprad, sekretarzem ponownie został Jano, a skarbniczką ponownie została wybrana Andrea.
Na zakończenie zebrania –  Peter złożył podziękowania za bardzo dobrą współpracę z Regionem IPA Nowy Targ oraz IPA Zakopane.
Dziękujemy za zaproszenie, zaufanie oraz cieple przyjęcie nie tylko przez Zarząd ale i również przez obecnych członków Regionu IPA Poprad.