CzechEnglishGermanItalianPolishRussianSerbianSlovak

FIRMY WSPIERAJĄCE
NASI PRZYJACIELE
kroplariders ipa_kalwariachatkaorawaspiska_kraina10 gflisacypodhale24mcsirslimakelektroserwis
Facebook

XV ANDRZEJKOWY TURNIEJ KRĘGLARSKI IPA W NOWYM SĄCZU

W dniu 29 listopada 2019r. odbył się XV Andrzejkowy Turniej Kręglarski IPA w Nowym Sączu. Na zaproszenie Eli Garguli – Przewodniczącej IPA Polska Region Nowy Sącz – w Turnieju udział wzięła drużyna IPA Region Nowy Targ, w składzie: Wojtek, Marcin, Mateusz i Lucjan. W walce o pierwszy Puchar brało udział 10 drużyn.

Wysoki poziom graczy, oraz zacięta walka o każdy punkt przyniosła oczekiwane efekty: nowotarżanie zajęli II miejsce w klasyfikacji drużynowej, ustępując gospodarzom TYLKO o kilkanaście punktów !! W klasyfikacji indywidualnej – Lucjan zajął II miejsce !!
W trakcie rozgrywek – trwała zabawa Andrzejkowa. W przerwach odbywały się losowana w zbiórce koleżeńskiej, na rzecz córki Przemysława Kantora – członka Regionu IPA Nowy Sącz – który zginął w wypadku samochodowym w grudniu 2018r. Obecni biorący udział charytatywnej loteria mogli wylosować wiele atrakcyjnych nagród. Główną nagrodę: wylosowała … Dominika i Lucjan z Nowego Targu !!
Dodatkową atrakcją wieczoru była gra w Milionerów… nowotarżan reprezentowali Ela i Wojtek, którzy pomimo tego, iż współzawodniczyli jako ostatnia drużyna – pokonali wszystkich graczy – i w nagrodę otrzymali wspaniały kosz pełen słodkości !!!
Ogromne podziękowania dla Organizatorów Turnieju za wyśmienitą atmosferę, świetną zabawę, pyszną strawę oraz za ciepłe przyjęcie. Dziękujemy.
Ja tam byłem, miód i wino piłem, kolejny puchar przywiozłem!!! a tych, których zabrakło – NIECH ŻAŁUJĄ!! Bo warto było jechać…
„SERVO PER AMIKECO”
tekst: MK
foto: MK