CzechEnglishGermanItalianPolishRussianSerbianSlovak

FIRMY WSPIERAJĄCE
NASI PRZYJACIELE
kroplariders ipa_kalwariachatkaorawaspiska_kraina10 gflisacypodhale24mcsirslimakelektroserwis
Facebook

ZAWODY NARCIARSKO – SNOWBOARDOWE IPA ZAKOPANE

W dniu 7 marca 2020 roku członkowie Regionu IPA Nowy Targ wzięli udział w odbywających się na stoku Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska III Międzynarodowych Mistrzostwach w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie o Puchar Przewodniczącego Regionu IPA Zakopane.

Nasz region wystawił trzyosobową drużynę w składzie Marian Możdżeń, Mateusz Moskała i Piotr Filar. Wszyscy startowali w kategorii “narty”. Slalom ustawiony na trasie FIS I nie należał do łatwych, o czym przekonał się nasz najmocniejszy zawodnik Marian, wypadając z trasy na jednej z bramek. Piotrkowi i Mateuszowi udało się bezpiecznie i z niezłym rezultatem przejechać dwukrotnie całą trasę, zajmując 10 i 13 miejsce na stu dziesięciu startujących w tej kategorii mężczyzn. W przerwie pomiędzy pierwszym i drugim przejazdem organizatorzy zorganizowali dla wszystkich uczestników mistrzostw ciepły posiłek w Restauracji „ Kotelnica’’ na szczycie stoku.

O godzinie 20.00 w Domu Wczasowym „Limba’’ w Poroninie odbył się Wielki Bal Narciarski, w którym uczestniczyli narciarze, snowboardziści oraz zaproszeni goście. Gratulujemy zwycięzcom!

Dziękujemy wszystkim członkom Regionu IPA Zakopane za gościnność i zaproszenie na tak wspaniale zorganizowane zawody narciarskie!