CzechEnglishGermanItalianPolishRussianSerbianSlovak

FIRMY WSPIERAJĄCE
NASI PRZYJACIELE
kroplariders ipa_kalwariachatkaorawaspiska_kraina10 gflisacypodhale24mcsirslimakelektroserwis
Facebook

Zawody Strzeleckie w IPA Nowy Sącz

W dniu 16 listopada 2019 roku na strzelnicy LOK w Nowym Sączu, odbyła się IX edycja Turnieju Strzeleckiego regionu IPA Nowy Sącz, połączona z zakończeniem ligi strzeleckiej Małopolskiej Grupy IPA.

W rywalizacji wzięło udział 44 zawodników podzielonych na 4 osobowe drużyny.W turnieju brały udział drużyny IPA z Gorlic, Nowego Targu, Zakopanego, Wadowic, Tarnowa, Krakowa, Jasła oraz oczywiście organizatora: IPA Nowy Sącz. Po zaciętej rywalizacji drużyna IPA Nowy Targ, w składzie Darek, Marian, Wiesiek i Darek tego dnia zajęła IV miejsce, jednak indywidualnie kol. Marian uzyskał miejsce w strzelaniu z karabinu a kol. Darek II miejsce w strzelaniu z pistoletu. Na zakończenie ligi strzeleckiej Małopolskiej Grupy IPA po podsumowaniu punktacji za cały rok puchar przechodni Prezesa MGW IPA trafił do zawodników z drużyny IPA Gorlice, którzy zajęli I miejsce, II miejsce zajęła nasza drużyna IPA Nowy Targ a III miejsce przypadło drużynie IPA Nowy Sącz. Puchary i nagrody w imieniu Starosty Nowosądeckiego wręczył Zastępca Komendanta Miejskiego Policji – mł.insp. Adam Bukański.

Serdecznie dziękujemy organizatorowi za przygotowanie oraz przeprowadzenie zawodów, miłą atmosferę i rywalizację w duchu fair play.
Fot. D.Kalata
Tekst: D.Babiak

« 1 z 2 »