CzechEnglishGermanItalianPolishRussianSerbianSlovak

FIRMY WSPIERAJĄCE
NASI PRZYJACIELE
kroplariders ipa_kalwariachatkaorawaspiska_kraina10 gflisacypodhale24mcsirslimakelektroserwis
Facebook

OSTATKI 2019

W dniu 22 luty 2019 w Sali balowej w hotelu “Skalny Dworek” odbyło się coroczne spotkanie przyjaciół Regionu IPA Nowy Targ OSTATKI 2019. Podobnie, jak w minionym roku, spotkanie zostało zorganizowane wspólnie z Niezależnym Samorządnym Związkiem Zawodowym Policjantów z Nowego Targu. W spotkaniu wzięli udział członkowie oraz przyjaciele Naszego Regionu.
Po ciepłej kolacji, w czasie, gdy obsługa lokalu przygotowywała słodki podwieczorek przybyłych Gości Przywitał Przewodniczący Regionu IPA Nowy Targ Mateusz Kapołka. Na zaproszenie do wspólnego spędzenia wieczoru ostatkowego odpowiedzieli członkowie Regionów IPA: Karpacki, Kalwaria Zebrzydowska, Limanowa, Gorlice, Staszów, Nowy Sącz, Right Riders Warszawa, Rawa Mazowiecka, Kg SG, Pałac Mostowski, oraz ze Słowacji: Popradu, oraz Trencina, a także z Czeskich Hranic ! W tak zacnym gronie – członkowie Prezydium Regionu wręczyli legitymacje i tytuł: ” Zasłużony dla Sekcji Polskiej” osobom, które od lat aktywnie wspierają prace naszego regionu, a co za tym idzie rozwój Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji.
Wręczone również zostały statuetki SZAROTKA 2018 członkom Regionu IPA Nowy Targ, którzy w minionym roku zaangażowali się w wyjazdy sportowe do zaprzyjaźnionych regionów IPA.

Następnie DJ Rico wprowadził wszystkich obecnych w klimat wspaniałej zabawy i parkiet do rana nie był już pusty.

W przerwie, na salę wkroczył góralski zespół, który zaprezentował rytmy regionalnej góralskiej muzyki.

Wśród atrakcji wieczoru goście mieli możliwość w kolorowych przebraniach, zrobić sobie sporo pamiątkowych a przede wszystkim – wesołych zdjęć w foto budce…
Długa ostatkowa noc była doskonałą okazją, aby się poznać / wielu z NAS w ogóle się nie znało /, oraz doskonale zabawić. W trakcie spotkania wszyscy obecni zostali zaproszeni do kibicowania w dniu 09.03.2019r. hokeistom IPA Nowy Targ, którzy w meczu charytatywnym zmierzą się z policjantami z IPA Poprad. W trakcie meczu zbierane będą zbierane datki na leczenie Asi Podczerwińskiej – wnuczki członka naszego regionu. Już w trakcie spotkania ostatkowego, do puszek trafiło ponad 2000 zł, 13,5 euro oraz 20 funtów !! Dziękujemy!!
Składamy serdeczne podziękowania dla obecnych na spotkaniu dla Wszystkich członków i sympatyków IPA Regionu Nowy Targ, oraz przybyłym Gościom.
Osobne podziękowania kieruję do Mirka – właściciela lokalu, Asi i Marianowi z firmy BALSER – za pyszne regionalne wyroby serowe, oraz Maćkowi z Karcmy Muzykanckiej – za kapelę góralską. Serdecznie dziękujemy za oprawę muzyczną DJ Rico – który już od lat zapewnia nam niezapomniane chwile na parkiecie.

Dużą galeria zdjęć TUTAJ

tekst: Mateusz Kapołka
fot: Dariusz Kalata